O projektu

Rodinné domy mořina

Nadstandardní patrové byty 4+kk v rodinném domě s vlastní zahradou. Součástí káždého bytu jsou dvě parkovací stání v oploceném areálu.

Rodinné domy jsou provedené ve vysokém standardu. Nabízené objekty disponují panoramatickými okny, teplovodním podlahovým vytápěním, vysoce kvalitní sanitou a obklady, úspornými kondenzačními kotli a mnohým dalším.

Bydlení bez kompromisů v nově vyrůstající čtvrti Mořina v nízkoenergetických domech postavených nejmodernějšími technologiemi s důrazem na každý detail.

Projekt je rozdělen na 2 etapy označené 1. etapa a 2. etapa.

  1. etapa představuje výstavbu 4 rodinných domy o 3 bytových jednotkách, celkem 12 bytových jednotek. V rámci 1. etapy je plánována výstavba RD (C, D, E, F).
  2. etapa představuje výstavbu 6 rodinných domů o 3 bytových jednotkách, celkem 18 bytových jednotek. V rámci 2. etapy je plánována výstavba RD (A, B, G, H, I, J).

Architektonické pojetí developerského projektu RD Mořina řeší vesnický styl domů v chráněné lokalitě v kombinaci s moderními prvky a technologii. Projednávané území bude mít vyšší nejen architektonickou, ale i užitnou hodnotu.

Harmonogram projektu

  1 etapa 2 etapa
Zahájení prodeje březen 2024 2024
Začátek výstavby březen 2024 2025
Dokončení stavby březen 2025 2026
Předání bytů jaro 2025 2026